Producenci
Promocje
Produkt dnia
wyszukiwanie
Producent
Cena
  • od
    do

Jesienią i zimą doskwiera Państwu brak energii, ospałość, apatia, chandra, a nawet depresja? Te dolegliwości spowodowane mogą być deficytem światła dziennego. Depresja sezonowa dotyka głównie mieszkańców terenów północnych, dlatego w Skandynawii bardzo popularne są lampy antydepresyjne i światłoterapia. W Lampiszonie znajdą Państwo lampy renomowanej, fińskiej marki Innojok, które posiadają status wyrobu medycznego. Zapraszamy do przeglądania kategorii.

Światłoterapia – co to takiego?

Terapia światłem, fototerapia lub światłoterapia to metoda leczenia depresji sezonowej, która dopaść nas może jesienią i zimą, kiedy zmniejsza się nasz dostęp do światła dziennego. W leczeniu stosuje się specjalne lampy antydepresyjne, które emitują światło zbliżone do słonecznego. To bardzo skuteczna, a także przyjemna i bezpieczna metoda walki z depresją sezonową.

Magiczne lampy antydepresyjne

W ofercie naszego sklepu posiadamy tylko profesjonalne lampy antydepresyjne, dzięki czemu zagwarantować możemy ich prawidłowe działanie, skuteczność i bezpieczeństwo. Dostępne u nas lampy marki Innojok charakteryzują się także przepięknym, oryginalnym i nagradzanym wzornictwem, a więc będą doskonale prezentować się w każdym wnętrzu. Dzięki podwójnej funkcji można ich używać także jako zwykłego oświetlenia. Nie warto ulegać zimowej depresji, czas postawić na lecznicze światło!

lampy antydepresyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl